П'ятниця, 19 квітня 2019 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 12.10.2018 13:39

«Мені важливі почуття інвесторів всередині країни. Я завжди стою на стороні легального бізнесу. Ситуація в Україні, переконаний, буде тільки покращуватися. Україна буде демонструвати якісний і стабільний ріст. Ви потрібні Україні, і Україна потрібна вам»....-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
V Міжнародний форум «Трансфертне ціноутворення та міжнародне податкове планування – 2019» (31 травня 2019 року) V Міжнародний форум «Трансфертне ціноутворення та міжнародне податкове планування – 2019» (31 травня 2019 року)
31.05.2019 13:56
Юридична Група EUCON та Школа трансфертного ціноутворення запрошують на ювілейний V Міжнародний форум «Трансфертне ціноутворення та міжнародне податкове планування – 2019», який відбудеться в Києві 31 травня 2019 року. Більш ніж 150 учасників зберуться на одному майданчику та обговорять останні законодавчі новації, проблеми, перспективи розвитку та практичні аспекти роботи в галузі трансфертного ціноутворення.
коментарів: 0
детальніше →
X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі» X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі»
16.05.2019 13:46
16 травня 2019 року у Варшаві відбудеться X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі». Вже традиційно форум стане місцем зустрічі представників державних та місцевих органів влади і бізнес-спільноти України та Польщі. Форум пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща. Організатори форуму: Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON. Співорганізатори заходу: Конфедерація Роботодавців Lewiatan, Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа. На вас очікують виступи 20 спікерів з України та Польщі, нові знайомства, networking, B2B зустрічі. У межах форуму учасники обговорюватимуть динаміку розвитку польсько-українського торговельно-економічного співробітництва, перспективи реалізації спільних дорожніх інфраструктурних проектів, проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в сфері будівництва і нерухомості, останні новинки в сфері будівельних матеріалів. Окрема сесія форуму буде присвячена фінансовим інструментам та IT-рішенням для бізнесу. Тож, якщо ви маєте амбіції виходу на європейський ринок, у пошуках додаткового фінансування для власних бізнес-проектів, хочете знайти однодумців, бізнес-партнерів, інвесторів або реалізувати цікаві та інноваційні стартапи – не втрачайте можливість, хутчіш долучайтесь та ставайте учасником ювілейного форуму! Деталі та реєстрація на сайті: http://bit.ly/2J9A8BO
коментарів: 0
детальніше →
TAXfORUM Податковий контроль та податкові спори (14 травня 2019 року) TAXfORUM Податковий контроль та податкові спори (14 травня 2019 року)
14.05.2019 14:25
Головне управління ДФС у м. Києві спільно з інтерактивною платформою податкових знань Taxlink, а також Асоціацією податкових радників Tax Advisers Association 19 квітня 2019 року проведуть першу секцію Форуму на тему: «Податковий контроль та податкові спори», метою якого є широка дискусія з питань, що виникають у платників податків у зв’язку з проведенням податкових перевірок та їх наслідками. В рамках заходу планується розгляд значного блоку питань, пов’язаних з податковим контролем, судовою практикою у податкових спорах та іншими актуальними темами зазначеного напрямку діяльності ДФС. Серед учасників – депутати Верховної Ради України, представники Міністерства Фінансів України, Головного управління ДФС у м. Києві, науковці, аудитори, експерти-правники, представники бізнесу та громадськості. Форум відбудеться в будівлі комплексу «Mercure Congress Centre» за адресою: Київ, вул. Вадима Гетьмана 8/26, 5 поверх. Для реєстрації та отримання додаткової інформації переходьте за посиланням: www.taxforum.taxlink.ua Проведення другої (завершальної) секції цього Форуму заплановано на 14 травня 2019 року – для участі необхідна попередня реєстрація на сайті! Запрошуємо платників податків міста Києва до обговорення! Участь у Форумі є безкоштовною!
коментарів: 0
детальніше →
Панельна дискусія «Україна на шляху до Індустрії 4.0: що варто, а що не варто робити?» Панельна дискусія «Україна на шляху до Індустрії 4.0: що варто, а що не варто робити?»
19.04.2019 16:51
19 квітня 2019 року в HUB 4.0 відбудеться панельна дискусія «Україна на шляху до Індустрії 4.0: що варто, а що не варто робити?». Останнім часом в Україні триває дискусія про необхідність державної підтримки розвитку промисловості. Такі заклики лунають від окремих промисловців, експертів та політиків. Однак в країні досі не прийнято промислову стратегію, а перспективи визначення чітких заходів в межах промислової політики залишаються в тумані. Тема підтримки національного виробника також викликає суперечки щодо дотримання міжнародних зобов’язань. Можливим шляхом стимулювання української промисловості без порушень зобов’язань може бути концентрація уваги держави на Індустрії 4.0. У ході круглого столу обговорюватимуть такі питання: • Роль запровадження Індустрії 4.0 для зростання української промисловості; • Ефективність та доцільність заходів державної допомоги суб’єктам господарювання; • Дотримання міжнародних зобов’язань при підтримці виробників. ️
коментарів: 0
детальніше →
Ефективне саморегулювання та запровадження дієвих бізнес-стандартів (18.04.2019) Ефективне саморегулювання та запровадження дієвих бізнес-стандартів (18.04.2019)
18.04.2019 13:55
18 квітня 2019 року відбудеться Всеукраїнська конференція “Ефективне саморегулювання та запровадження дієвих бізнес-стандартів”, присвячена обговоренню необхідної нормотворчої бази для розвитку саморегулювання, а також презентації практичного досвіду запровадження бізнес-стандартів та систем саморегулювання в Україні. Час проведення заходу: 10.00 – 16.00 (18 квітня 2019 року). Місце: Київ, вул.Хрещатик, 10, IHUB. Захід проводиться Проектом FORBIZ | EU4Business спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, а також у партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO). РЕЄСТРАЦІЯ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMiMKi_vJ_CQJ5wExYSQ_4bFNhr0w3EkF50hVPGFRRaFyXLw/viewform?fbclid=IwAR1SthnO06TzmC2RXJmdKluZGHQUSNIQSZJGfOG2G2hH02-9AuhQTjv_OcU&fbzx=-5526480978793477445 Звертаємо увагу, що участь є безкоштовною за результатами попередньої реєстрації, яка має бути підтверджена організаторами заходу.
коментарів: 0
детальніше →
1 2 3 4 5 114
НАШІ ПАРТНЕРИ