Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://dn.radakmu.org.ua)
Головна → Держподаткова розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через "Дію"

4.08.2020 10:58
Держподаткова розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через Держподаткова розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через "Дію"

Державна податкова служба (ДПС) розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через застосунок “Дія”.

Про це повідомила заступник голови ДПС Наталія Калєніченко.

“Ми працюємо над тим, щоб платник податків, який встановив застосунок “Дія”, зміг знайти, перевірити, завантажити чек, щоб не заходити до електронного кабінету, а саме через “Дію” отримати всю необхідну інформацію про розрахункові операції”, – сказала Калєніченко під час пресконференції в понеділок, присвяченій запуску “РРО у смартфоні”.

За її словами, в планах податкової – розширити безоплатний застосунок програмного РРО на систему iOS, оскільки програма поки що доступна для ОС Android або Windows.

Калєніченко додала, що надійшло багато побажань від бізнесу, щоб система ПРРО була інтегрована з банківськими сервісами, і це – також серед планів Держподаткової.

Як уточнила Калєніченко, на сьогодні бізнес зареєстрував 22,7 тис. програмних РРО, зокрема 14,5 тис. – на програмному рішенні податкової. Кількість виданих чеків через них – 154 тис.

Довідка Finance.ua:

  • З 1 жовтня 2020 року набуває чинності норма про “кешбек”, яка передбачає повернення вартості покупки за порушення видачі чека. Також вводиться застосування повного розміру штрафу за незастосування РРО або невидачу чека (100% суми під час першого порушення і 150% за кожне наступне).
  • З 1 жовтня 2020 року РРО стануть також обов’язковими для окремих категорій платників єдиного податку другої-четвертої груп. З 1 серпня законодавство дозволило застосовувати альтернативні форми касових апаратів – програмні РРО на добровільних засадах.
Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/475820/derzhpodatkova-rozroblyaye-mehanizm-perevirky-dijsnosti-fiskalnyh-chekiv-cherez-diyu

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://dn.radakmu.org.ua/view/6659