Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://dn.radakmu.org.ua)
Головна → Данська меблева компанія Hjort Knudsen побудує на Рівненщині меблевий завод з інвестиціями в 11 млн євро

19.10.2020 12:54
Данська меблева компанія Hjort Knudsen побудує на Рівненщині меблевий завод з інвестиціями в 11 млн євро Данська меблева компанія Hjort Knudsen побудує на Рівненщині меблевий завод з інвестиціями в 11 млн євро

Великий данський виробник меблів Hjort Knudsen планує побудувати в околицях Рівного завод з виробництва дизайнерських меблів з початковими інвестиціями в розмірі 11 млн євро. Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

 

Відзначається, що нове підприємство забезпечить близько 1 тисячі робочих місць. Компанія планує побудувати великий виробничий об'єкт на площах в 40 тис. квадратних метрів. У планах Hjort Knudsen створити на Рівненщині виробництво замкнутого циклу з виготовленням продукції з доданою вартістю.

 
 

«На Рівненщину заходить ще один потужний інвестор. Данська швейна компанія Hjort Knudsen прийняла рішення про створення української філії в області. Це буде велике деревообробне підприємство. Важливо, що буде налагоджено екологічно безпечне виробництво та виготовлення продукції з доданою вартістю», - зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

В ОДА зазначили, що підготовка до старту цього інвестиційного проекту тривала близько року.

Філія стане підрозділом Товариства Об'єднана мода України, в яке входять аналогічні підприємства у Львові, Почаєві, Великих Мостах та Бродах. Підприємства виробляють дизайнерські меблі, зокрема - крісла, дивани і т. д. Продукція Hjort Knudsen експортується в більш ніж 11 країн Європи.

Hjort Knudsen - датська сімейна компанія, яка спеціалізується на виробництві меблів. Компанія була заснована 50 років тому. Раніше виробництво було налагоджено в Польщі. В Україні у компанії вже є 4 філії, на яких працює 1300 працівників.

Джерело: https://nv.ua/ukr/biz/markets/hjort-kudsen-pobuduye-mebleviy-zavod-na-rivnenshchini-novini-ukrajini-50118534.html

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://dn.radakmu.org.ua/view/6734