Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://dn.radakmu.org.ua)
Головна → Український туристичний ринок минулоріч скоротився на 60-70% - Асоціація

16.01.2021 13:42
Український туристичний ринок минулоріч скоротився на 60-70% - Асоціація Український туристичний ринок минулоріч скоротився на 60-70% - Асоціація

Ринок турагентів і туроператорів в Україні скоротився на 60-70% у пандемічному 2020 році, ситуацію пом’якшили відкриті кордони Туреччини та Єгипту.

Про це у коментарі ЕП розповів виконавчий директор Української асоціації туристичних агенцій Павло Григораш.

“За даними UNWTO, туристичний потік у 2020 впав на 72% та відкинув галузь на рівень дев’яностих років. В Україні ситуацію дещо нівелювали відкриті та відносно доступні Туреччина та Єгипет. Але, тим не менше, за підсумками року обсяг продажів впав на 60-70%”, – пояснює він.

Григораш також зазначив, що наразі складно оцінити кількість операторів, що працюють на ринку – це можна буде з’ясувати тоді, коли “буде можливість відновити повноцінну роботу”.

В Асоціації мають позитивне бачення щодо розвитку галузі у 2021 році, адже країни поступово послаблюють вимоги до в’їзду, а вакцинація набуває дедалі більших масштабів.

“Так чи інакше, важливо почати відновлювати галузь вже з весни 2021 [року], адже ще один рік в такому режимі багатьом пережити буде дуже важко, і це розуміють всі”, – підсумував Григораш.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/485629/ukrayinskyj-turystychnyj-rynok-mynulorich-skorotyvsya-na-60-70-asotsiatsiya

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://dn.radakmu.org.ua/view/6792