Прес-анонс

З’їзд Федерації роботодавців Києва

 

   7 лютого пройде З’їзд Федерації роботодавців м. Києва.

 

   Головною метою Заходу є об’єднання зусиль Федерації роботодавців Києва з місцевими органами самоврядування в рамках підписання договорів по співпраці з Державною податковою службою м. Києва в особі Голови ДПС у м. Києві Ірини Носачової, Київським міським територіальним відділенням Антимонопольного комітету України в особі Дениса Радова та Київською регіональною митницею в особі Начальника Дмитра Поліщука.

   В рамках роботи з’їзду також передбачається виступи:

- Руслана Крамаренко, заступника голови Київської міської державної адміністрації з доповіддю «Економічний розвиток та впровадження економічних реформ в столиці. Реалізація Стратегії розвитку Києва до 2025 року»;

- Сергія Броневицького, начальника КО «Інституту Генерального плану м. Києва» з презентацію Генерального плану розвитку м. Києва з метою представлення перспектив розвитку міста та пошуку інвесторів для їх реалізації.

 

   На З’їзді будуть присутні провідні бізнесмени, представники влади, керівники об’єднань роботодавців Києва та України.

   Висвітлення заходу відбудеться на національних телеканалах (Business, УТ-1, 24 канал ICTV).

 

Місце проведення: готель «Прем’єр Палац» (бул.Т.Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29, 2 поверх).

 

Початок реєстрації о 10:00

Початок заходу об 11:00

 

З усіх питань щодо акредитації на захід та діяльності Федерації роботодавців м. Києва Ви можете звертатись за телефонами:

097-946-76-54 Юлія Бенцлер

067-549-74-11 Анна Іваниця

 

Для інформації:

Об’єднання   організацій   роботодавців  «Федерація роботодавців Києва» – неприбуткова громадська організація, що об'єднує територіальні і галузеві організації роботодавців, роботодавців – юридичних осіб та громадські організації, статутними завданнями яких є представництво та захист прав та інтересів роботодавців.

 

www.frk.kiev.ua